Wednesday, Dec. 13, 2017

Impresum

Kul.ba ili kulturno-umjetnički laboratorij projekt je Udruženja Urban koji su osmislili studenti Filozofskog fakulteta u Sarajevu. Misija ovog portala je izvještavati o kulturnim događajima u BiH, objektivno komentarisati aktuelne teme, te obogatiti bh. online medijski prostor stranicama na kojima će se objavljivati stručni tekstovi o književnosti, jeziku, teatru, vizualnoj umjetnosti itd. Osim studenata Filozofskog fakulteta za Kul.ba pišu i afirmirani autori, saradnici Udruženja Urban. Cilj nam je da zajedno s čitaocima kreiramo prostor za kvalitetnu komunikaciju. Dobro nam došli sa svojim primjedbama i prijedlozima za saradnju.

Izdavač:

Lejla Muratčauš

Prijatelji portala:

Filip Andronik, strip autor
Haris Čalkić, direktor Festivala “Fotografija godine BiH”
Jasminko Halilović, predsjednik Udruženja “Urban”
Nihad Kreševljaković, direktor Sarajevskog ratnog teatra

Marketing:

marketing@kul.ba, + 387 (0)61 414 797

Izrada web-a:

Urban produkcija (www.udruzenjeurban.ba/produkcija)

Kontakt:

E-mail: info@kul.ba
Tel: + 387 61 337 867

Tekstovi odražavaju stavove njihovih autora, a ne stav portala Kul.ba. Udruženje Urban kao izdavač odriče se odgovornosti za tvrdnje iznesene u potpisanim autorskim tekstovima. Prilikom prenošenja tekstova potrebno je navesti autora, te linkovati izvor (Kul.ba).